svētdiena, 2009. gada 13. septembris

trešā gadskārta nāk

tātad-yo,man šķiet,ka šeit neesmu bijis tik ilgi,ka pat neatceros cik ilgi.lēnām sāk iestāties trešā gadskārta un man bišku arī kautkas jāpastāsta,jo biju iekritis akā bišķīt pēdējās nedēļas,kādi pāris pasākumi tāpat jau ir notikušies,piemēram futureshorts filmuvakars un disenīte valmierā,skrīperī,vakars baigi īsais likās,kad vasara sākiet uz rudens galu tādi viņi sāk likties,bet nu kā kuram, piemēram avotiņš artūrs apvēma mazo maksimu kad pasākums vel nebija sācies,cits pamodās skrīperī nākošā rītā.
bija vel pāris reibinošas balles un izsalkuma pilni mokoši rīti ratvitas un putraimdesu dzīvoklī kuras vienu reizi pagodināja arī misters roška ar savu otro zemapziņas līmeni,14 litriem martini,reklāmas propogandu jauniešiem kā arī leona meitu no pazīstamā latviešu seriāla - "ugunsgrēks",paralēli tam sākām darboties studijā ar ambrošku gatavojiot ziemassvētku dāvaniņu paši sev un iespējams arī citiem.
diezgan neslikta bija arī otrā skolas nedēļa,kuras sniedza neviltotu prieku pateicoties ditai un renāram.iesāktā nedēļa turpinājās rīgā,kur sen nebija būts,paciemojos pie ulda un smiltenes brāļiem,dzīvoklī,kā arī vēlāk iestādē "piens" ,kurā kautkā iejusties nevarēju.sapratu arī to,ka viss tas feisskontrols ir pilnīgs bulšits,jo redzēju pat 15 gadīgas meitenes no ainažu krišjāna valdemāra pamatskolas tur mamzeļojās un triec aliņu pa latu piecdesmit.galvenais,lai tev smuka seja vaine? nu ballīte bij eniiveij un stoļnaja,apinīts un asiņainā mērija bija man ribās!lēnām aizklumburēju lidz marijas ielai un ar to arī stāsts beidzas.nākošā diena goļakā un pusbadā pie kompja,jo bija sajūta,ka pat negribējās.ciemos atbrauca viens pāris dāmu iespējams nožēloju ,ka nebiju tajā naktī vecrīgā kaut arī četru dāmu sabiedrībā.
fiksās atvadas,rolton zupa ar krējumu,kafija,rīgas ao un esmu šeit.tas īsumā par to kas +/- noticis pēdējo nedēļu laikā.
tātad nākam visi šo trešdien uz depo un šo sestdien uz jelgavu! būs kripatiņa labu un patīkamu pasākumu.davai čau,man blogspots pisās.

Nav komentāru: