pirmdiena, 2009. gada 10. augusts

ōzera maliņā

čau čau! pastāstīšu bišk kā gāja pēdējās dienas.hū
sākās viss ar to,ka mārtiņš atbrauca pie manis ciemos pēc plānota un skaista minī atvaļinājuma tūjas pludmalē piektdienas dienā saulainā rītā.domājām ko darīt,domājām,ka šaut pār strīpu tomēr nevajadzētu ,jo rīt brauc ciemiņi un rīt tak notiek plānotā lielā balle! nu ko izsaucam ārā piesardzīgo māri grāvīti kurš atļaujas aprobežoties ar sešpaku carlsberg alus,no kuras pēcāk izdzer divas (viens labums gan ir- laimējām kāršu komplektu un pildspalvu ar carlsber simboliku!) .aizejam uz jūras malu,kāpās atrodam soliņu un tākā piesēžam un šaujam vaļā visu kas ir,noskatamies saulrietu un kā izrādās -neesam nemaz labāki,kā māris un atstājam kautko vel pāri,nākošajai lielajai dienai.dodamies centra virzienā,aizejam uz statoilu apēst kādu karsto suni un vel šo to,lai remdētu badu.laiks nakts uzdzīvei ,BET! kā izrādās visas lielākās izklaides vietas salacgrīvā ir ciet! palicis tik vien bārs,kurš ir pārbāzts šīs nelielās ķibeles dēļ nolemjam doties mājās.māris arī aizsāuj mājās atstājot mums pāris aliņus azotē.bet vispār tajaa dienā baigi lija un domājām ka nebuus cool,bet bij.galvenais,ka saulriets bij.
nākošais rīts - pamostamies aizpampušām sejām.mārtiņš bij parūpējies par brīnišķām brokastīm tad nu ēdam un laižam uz veikalu un vēlāk uz to pašu vietu kur iepriekšējā vakarā ar māri tempām.gaidam alisi,ingu un roziņu + vēl viskautko no valmieras puses,lai beidzot nu tā ballīte var sanākt.zvanam uz ingas telefonu ik pēc stundai un tas izklausās apmēram šādi kopumā -
  1. pacēl roziņš - esmu pipelē,alise nē,bet inga guļ pie ezera izrubijusies,esma ruckā,domāju ka būsim!
  2. pacēl alise - eu es tiešām nezinu kā būs,centīsimies aizbraukt,mums vel autobuss iet!
  3. pacēl kautkas - abonaments uz kuru jūs zvanāt pašlaik dzer.(liekas tas bij vēlāk iepazītais kaimiņu janka ar pārsisto seju)
  4. pacēl beidzot inga - eu veči es esmu galiigā pipelee,visi galiigā pipelē,nokavējām autobusu.
kautko neko,sēžam,domājam,ko darīt ,ko ne un izdomājām braukt tad beidzot uz rucku! domājām no sākuma ar ričukiem,bet pulkstens beigās bij četri dienā,tāpēc beigās pārtiņš bišķiņ padomājot ar galvu un secinājām,ka tie tomēr ir 60 kilometri un ierosināja braukt ar autobusu,kurš kā reiz bija pēc pusstundas,tieši lai varētu sataisiities,satikt kreici,rihardu un montu un doties ceļā!likās ka tam tā jānotiek,jo autobuss aizveda tieši lidz ruckas pagriezienam! āh! (uzklikiniet uz kartes,bik labāk varēs saprast- kur!? kas!? ko!?) esam ruckas pagriezienā un tur mūs sagaida zanīte,elza,un ieva,viss baigi labi,ejam uz to ruckas māju! aizejam,tur neviena nav.kautkad atnāk inga galiigi piedzērusies svešās drēbēs un sāk bļaut uz mums par to ka te ir 500 cilvēki. bijām astoņi. nu ko,muzons iet,pudeles vaļā atkal un lēnām satumst,visiem galvas dullas un sākam darīt blēņas.ejam uz ezeru un saprotam ka maģi vvaig.aizejam uz iesākto guļbūvi,kur nu kurais,viens uz jumta viens uz dēliem un tā.neko.gribām atrast pagarinātāju,vietējais janks meklē.noraujās ar elektrību un atmet domu par maģi.ejam uz ezeru,sašļikus cep rihards,pats dabū divus tikai,jo neviens nenocietās un apēda pusjēlus(arī nebij nevainas) filma izdziest.laikam nav vairs ko dzer. naktī kāds zazīmē točku,lidz vienam brīdim esmu gatavs viņu dzert.diezgan vēls,līmējos pret galdu un janks atved kontorbandas krievu zilo moori bloku un litru kandžu,balto.vairāk negribās.dodos pie miera.yo
rīts foršs,saule forša,visiem viss atrodās,atceros ka pie guļbūves kur bijām aliņu atstāju,aizlaižu pēc tā.ieraudziju acu priekšā pagarinātāju un nosmēju pie sevis par vakardienas nevainiigo pāli.
lielāko dienas daļu pavadam pie ruckas ezera,izdomājam laist atpakaļ uz māju,tās kādas 10 minūtes.laiks kautkā pagāja,beigās nemaz negribējās braukt prom,jo baigi skaisti bij.bet vajdzēj,pozitivusā padirsu maku ar visu kas tur iekšā ,tāpēc šodien jābrauc taisiit pase un tā.

baigi smuki bija,šovasar noteikti vēlreiz,un bez raizēm ,ka tev kautkur nākošajā dienā ir jābūt.

danke,putraimu familii!

rekur dziesma,kas asociējas ar tām dienām -


God Is An Astronaut - From Dust To The Beyond

Nav komentāru: