ceturtdiena, 2009. gada 30. jūlijs

pēdējās trīs.

tātad sākšu ar to,kā sākās mana/mūsu spontānā ballīte trīs nedēlu garmā apkārt pasaulei.
10 jūlijā ar ambrošku,seši gabali(viens bagāžniekā) ar rūdolfa tēva opeli devāmies uzspēlēt koncīti igaunijā,lelles festivālā,kur atradām gan katrs sievu,bagātību lādi pilnu ar zeltu un alkaholu,gan pietiekoši lielu komu ,lai neatcerētos sestdienas rīta pārdzīvojumus.ballīte baigi labā! igauņiem ir vairāk grūpiju nekā latvijā un ļoti daudz dabas parku,skaistu purvu pa kuriem paskraidīt un paēst mellenes! trīs dienu gaitā pasākums izvertās tik tāli ka mēs paspējām pabūt rūjienā,mazsalacā,ipiķos,un matīšos,kur diezgan atklāti un jauki varējām parunāt ar vietējām bičām un iepirkt nedaudz vēl senču vodku un 1,5 fiziņus.rezultāts apmierinošs - ballīte pārgaujā pie dinām,kura beidzās 3jos naktī fēniksā kopā ar guļošu apsargu,lundu un kristapu bori.
pēc divām dienām ļoti iepriecināts un aizkustināts man zvana jānis osis,un vēstī man,ka braukšot ciemos pie manis uz jūru vesela varza! - ļoti labi,es saku! un nebeidzamais aplis var sākties,atbrauc šie,un vel divi igauņi no plānotajiem deviņiem,uzslienam teltis manā pagalmā un doamies močīt ribās!sēžam romatiskā krastmalā.kad visi pietempušies izdomā aizšaut lidz centram,kur izrādās pat beer gārdens ciet! pēc bezgalīgiem centieniem sameklēt kādu točku,sazvanīt anci,lai vismaz lundam prieks ,devāmies mājup.lunda izštuko,ka jauzkāpj tornī,kura augstums tuvojas 100 metriem.phe kas ta tur :) pirmais vakars beiddzas ar oša frāzi - "Lunda,tak kāp lejā bļe!".second day,locations : mana kaimiņa pagalms.sēžam dzeram,kāds aizbraucis mājās,kāds nē,bet nu jau esam kuplākā skaitā ,jo tak bļe-pozitivus ! :D sēžam,60 litrus mājinieku izdzēruši tāpat vien smejamies,kā tas būtu ja mēs visi tiktu pa brīvu iekšā tai dārgajā pasākumā.nu ko jāiet ir,paņemam šņabi,paņemam hektoru,kādu fiziņu vēl un še ku reku,atrodas lindiņa ar zandu! sadabūjam ballīti.ballīte kā ballīte,visi pālī,aizkaru stanga norauta,brauc ar velo pa istabām,kāds vemj,kāds virtuvē drāžas.usual :)
mans vakars sākas tieši šajā momentā ,jo es kā reiz ar ingu izkauju 0,3 hektoru un ierodas smilčas rūdis,kurš mani mudina ieraut pozitivusā pa brīvu!ejam ar rūdi un ingu trijatā.inga kautkā tiek iekšā,padiršam ingu.mikrklis- esam pie prāta vētras,un jūtos diezgan jauki,vakars lēnām sāk izdzist ar interesantām bildēm rūdolfa aifōnā.tršā diena - saprotu ,ka es un rūdis tiešām esam tikuši pa brīvu iekšā un atkal seko diezgan aizraujošas bildes ar mani apenēs un rūdi priekšplānā,kur arī redzamas mūsu jaunās draudzenes justīne un agnese.pēcāk dodamies ar justīni uz veikalu un paverās joks - kāpēc gan nezagt,ja var zagt!!! vakars izdziest ar nozagtu alus mucu un trīs cēsu aliņiem ap pulksten 21:00 - 23:00.pamostos un vakars lēnām sāk palikt garlaicīgs,jo kautkādā veidā es esmu padirsis visus savus draugus.dodos zagt,nozogu rūdolfa draudzenei jaunus zālus sliponus,zogu,zogu,zogu ēst,lidz vienai robežāi kad centos nozagt alus kasti no telts apakšas un man diezgan dzīnās pakaļ.smagi noplauka,jo vēlāk man tādi kā sardziņi mīļi pārjautāja vai tas neesmu es.kas te tālāk,to te nestāstīšu ,bet ka nu ne ir pienācis nākmais rīts un atrodamies atkal mana kaimiņa pagalmā kur atkal izmisiigi štukojam ,ka nu kautkur jābrauc!aizbraucam uz rīgu.iegriežamies skaistajā saulkrastu pludmalē,kur kādreiz mācījusies ņurkot pati krievijas karaliene katriina II.dzenam huiņu,dzeram šampi un fiziņus.rūdolphs skaidrs kā diena,jērs - vulgārs kā bulgārs. pēc mirkļa,kad nu jau atrodamies uz A1 šosejas via baltika pār mūsu galvām pārlido mega sātana mākonis,kurš nebeidz līt vel liidz desmitiem vakarā.ejam ar jēru apenēs pa via baltika ar lietus sargiem rokās un pīpēm zobos,jo tāpat nav atšķiriibas vai tu sēdi vai brauc.sākam skriet un mums pievienojas kāds anonīm lietuviešu draugs.saku viņam,ejam pamīst!?pamišit pamišt :)) šis atbild. aizmiegam visi.esam rīgā.
sapērkam vēl džiniņus,fiziņus,walter 8% ko nu kurais un sākam dzert un viss. viss aizmiegam.
noko pamostamies,uzdziedam rīta dziesmiņu parunājam pa seksu un laižam atpakakaļ mājās!
kautkā aizstopēju un konstatēju ka esmu padirsis maku.vēljoprojaam man liekas ka viņš atrodas juglā,pločas dzīvoklii.
paiet dienas ,nedienas un koncīts skvotā! arī pilns komplekts,negaidīti ciemiņi,baigais štimiis galvā un pārākā ballīte,kura man beidzās diezgan ātri,skvotas virtuvē un pēcāk uz pagalma akmens.bet vispārīgi konciits foršs bija.padejojām pie poļu grupas utopia,kuri gan laikam latviešu jokus nesaprata :) tici vai nē bet nākošās 2 dienas ir zvērā fests,kurš man solījās būt gada lielākais notikums,taču nekā.ballīte beidzās jau skvotā,jo reali spēka man nebij.pa visu pasākumu 2 ar pus forši momenti bij.divi ar pusi? kā? nu vot šitā -
1) klasiskā sestdienas rīta koma pie skatuves kur misters lomiks rāda kikboksa trikus un tiek dzīta pasaules lielākā huiņa
2) uzkuriju,kopā ar jāni zvīni un un ingusu beneti,prāts tik labs panesās,ka vai visu vakaru zālītē varēju gulēt zālītē ēdot avenes ar elzu.
0,5)gan jau tas kurš sapisa rīta otro skaisto pusi labāk zinās.

mājupceļā ar noru,rūdi,montu un elzu pabijām zebrus ezerā.baigi smuki bij.ar garām dziesmām par skaistiem ezeriem,vilku vālu dzedzināšanu un sapņošanu par pašam savu tenisa kortu vakars,kā arī visas šīs trīs nedēlas beidzas alises makarcevas ddzīvoklī,bez viņas klātbūtnes un zogot mellenes no viņas ledzusskapja.

uz tikšanos mīļie!

COMING UP NEXT : MĪLAS VASARA!

reku būs bildes,pa vienai no katras dienas :2 komentāri:

matērija teica...

haha.
Es lasu un smejos, lai gan dzirdu/redzu to jau 3 reizi, visu/daļu.
Pie labajiem notikumiem kurus minēji (2,5) gribētu iespējams piezīmēt vēl vienu..

andrejs teica...

nu tad jau būs viens vesals izbojāts un trīs labi!